facebooklogo      Instagram logo     

buurtmand Rona

Al weer  3 jaar woont Petra Rona aan de Rijksstraatweg in Teuge, samen met haar honden Diesel en Kaya. Ze vind Teuge een leuke plek om te wonen en ze kent het dorp al langer vanuit het paracentrum. Petra werkt als projectadviseur deels vanuit huis en de rest binnen Europa.  Ook politiek gezien is Petra behoorlijk ingeburgerd binnen de gemeente Voorst, iedereen heeft op haar kunnen stemmen omdat ze als kandidaat op de kieslijst van de VVD heeft gestaan.  Tegenwoordig is ze fractievertegenwoordiger van diezelfde partij. Als naaste buren wensen we Petra nog veel woonplezier in ons dorp.

Alles op een rij Nieuwsarchief

Word lid van ABT

Bent u betrokken bij ons dorp en wilt ABT steunen?

Word dan lid van Algemeen Belang Teuge.

 

WhatsHappening

WhatsApp

In Teuge is een actieve WhatsHappeninggroep om de buurt veilig te houden.

Klik hier om u aan te melden

 Welkom in Teuge

Informatieboekje voor nieuwe Teugenaren.

Voorkant Welkom in Teuge

 Klik op de afbeeding om het boekje te downloaden

Ga naar boven